MINI ZOO W LEŚNYM PARKU

maryhorseland opinie

Spacer w „Parku Leśnym” to nie tylko podziwianie krajobrazu i cieszenie się ciszą oraz spokojem. Doskonale wiemy jak maluchy uwielbiają zwierzęta. Szczególnie dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcję w postaci mini ZOO, ale z pewnością będzie to też ciekawa atrakcja dla dorosłych.

Mini Zoo

maryhorseland opinie

Uwielbiamy patrzeć na radość i zainteresowanie naszych najmłodszych Gości, kiedy odwiedzają nasze mini ZOO. Dla niektórych to pierwszy raz, kiedy mogą zobaczyć niektóre z gatunków zwierząt, wiec z pewnością jest to wyjątkowe przeżycie.

W naszym ZOO dzieci mogą zobaczyć lamy, kozy, świnie oraz dostojne daniele (jelonki). Posiadamy też kury oraz inne gatunki ptactwa. Dużym zainteresowaniem maluchów cieszą się także puchate króliczki.

Galeria zdjęć

maryhorseland opinie

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszego wyjątkowego „Parku Leśnego”. Fotografie przedstawiają atrakcje, które czekają u nas na Państwa!

maryhorseland facebook

Rodzinny wypoczynek

maryhorseland opinie
&mbsp;

Każda rodzina potrzebuje czasu spędzonego wspólnie, najlepiej w wyjątkowym miejscu. Nasz „Park Leśny” to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Z daleka od zgiełku miasta można cieszyć się swoim towarzystwem i odpocząć od pracy i innych obowiązków.

Każdego dnia dbamy o naszych Gości. Zapewniamy komfortowe warunki w wynajmowanych pokojach, oferujemy pyszne jedzenie w naszej restauracji, a także staramy się zapewnić atrakcje dla całej rodziny, umożliwiając spacery w pięknej okolicy, zabawę na placu zabaw, przejażdżki konne czy wizytę w mini ZOO.

&mbsp;
Kontakt
maryhorseland facebook

Chcesz zarezerwować termin lub masz pytania? Przyjedź do nas lub zadzwoń:
KJ Mary Horse Land - ul. Leśna 14G, 44-362 Rogów
Restauracja: +48 728 861 743 / Szkółka jeździecka: +48 795 270 624

 
 

Zadaj nam pytanie

maryhorseland kontakt

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania lub mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz.


Formularz kontaktowy