u Kaczyny sala

SALA MYŚLIWSKA
W MARY HORSE LAND

wesela i przyjęcia w maryhorseland

Sala „Myśliwska” to klimatyczna restauracja, w której serwujemy pyszne tradycyjne potrawy i nie tylko. Sala jest w pełni klimatyzowana, doskonale nadaje się do zorganizowania mniejszych przyjęć weselnych czy innych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja oferuje również usługi cateringowe.

 

Galeria zdjęć

maryhorseland opinie

Jeśli do tej pory Państwa nie przekonaliśmy to zapewniamy, że zdjęcia pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii, gdzie znajdują się zdjęcia wnętrza sali oraz uwiecznione zostały dostępne u nas rozrywki, np. jazda bryczką.

maryhorseland facebook

Wygląda ciekawie? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości fotografii, choć jesteśmy przekonani, ze zdjęcia nigdy nie oddadzą w pełni uroku tego miejsca!

NASZE MENU
maryhorseland facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej, ale w naszym menu znajdą Państwo także inne przysmaki.

 

OPINIE NASZYCH GOŚCI

maryhorseland opinie

Dziękuję Szefostwu za uswietnienie jubileuszu 60- ciu lat po ślubie moim rodzicom. Cudowny klimat jaki u Was panuje powoduje , że każda osoba czuję się wyjątkową.

/ Katarzyna /

Jak co roku od kilku lat rewelacyjnie,wszystkim moim gością się bardzo podobało..Jedzenie pyszne,atmosfera i obsługa rewelacja,wszystko na 5+.Polecam

/ Anna /

Doskonała organizacja, smaczne posiłki i przemiła obsługa. Świetne miejsce na zorganizowanie rodzinnej imprezy. Kiedy już nie chce się siedzieć za stołem jest gdzie pospacerować, a dzieci zachwycone zwierzętami w zoo!

/ Adam z Olzy /

Kontakt
maryhorseland facebook

Chcesz zarezerwować termin lub masz pytania? Przyjedź do nas lub zadzwoń:
KJ Mary Horse Land - ul. Leśna 14G, 44-362 Rogów
Tel.: +48 728 861 743

 
 

Zadaj nam pytanie

maryhorseland kontakt

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania lub mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz.


Formularz kontaktowy