kursy jazdy konne maryhorseland

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

wesela i przyjęcia w maryhorseland

Ważną częścią naszego ośrodka jest stadnina koni. To nie tylko miejsce do nauki jazdy, ale także wyjątkowa atrakcja dla naszych Gości. Posiadamy 30 koni, w tym konie sportowe, rekreacyjne oraz zaprzęgowe.

Jesteśmy miłośnikami koni. Te wyjątkowe zwierzęta towarzyszą nam od początku naszej działalności. Dziś możemy pochwalić się wyjątkowo szeroką ofertą rekreacyjno-sportową. Nasza stadnina to nie tylko nauka jazdy konnej przez cały rok, ale również wiele innych możliwości.

 

PRZEJAŻDŻKI W PLENNER

maryhorseland opinie

W okresie letnim oraz zimowym organizujemy wyjazdy konno do lasu, a także obozy konne dla osób początkujących i zaawansowanych. Oferujemy również atrakcje w postaci przejażdżek bryczką, jazdę na kucyku czy oprowadzanie wierzchem.

 

SZKÓŁKA DLA DZIECI

maryhorseland facebook

Dla najmłodszych przygotowaliśmy profesjonalne zajęcia jazdy konnej. Gwarantujemy, że Państwa pociechy będą zachwycone i pokochają te wyjątkowe zwierzęta. Zapewniamy w pełni bezpieczną naukę w przyjaznej atmosferze, zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych.

Lekcje można opłacać pojedynczo lub skorzystać ze zniżek, kupując karnet na więcej jazd. Organizujemy również zajęcia z przygotowań do odznak jeździeckich. Dzięki krytej ujeżdżalni możemy zaoferować prowadzenie zajęć przez cały rok, niezależnie od pogody. Lekcje przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

 
maryhorseland szkolka dla dzieci
 

Galeria zdjęć

maryhorseland opinie

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszej stadniny. Fotografie zostały zrobione w trakcie zajęć oraz podczas wyjazdów poza stadninę.

maryhorseland facebook

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

maryhorseland opinie

Co prawda byłam u Was pierwszy raz ale bardzo mi się podobało. Bardzo pozytywna Pani trener.. Mam nadzieję, że nasza współpraca rozwinie się na długie lata...

/ Anna z Raciborza /

Cudowni ludzie ... wspaniałe miejsce ... polecam gorąco !!!!

/ Katarzyna z Raciborza /

Jest tam super konie są tam kochane i wszyscy mili instruktorzy

/ Natalia /

 

Bryczka do ślubu

maryhorseland opinie

W ramach weselnych atrakcji oferujemy Młodej Parze oraz Gościom przejazd bryczką przez malownicze zakątki naszego parku.

Stylowa kareta, eleganckie stroje naszych woźniców, piękne konie i okoliczna przyroda to doskonałe tło dla ślubnej sesji zdjęciowej.

Co jeszcze warto wiedzieć

maryhorseland opinie

Nauka jazdy konnej odbywa się przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 15-20. Dysponujemy też krytą ujeżdżalnią.

&mbsp;
Kontakt
maryhorseland facebook

Chcesz zarezerwować termin lub masz pytania? Przyjedź do nas lub zadzwoń:
KJ Mary Horse Land - ul. Leśna 14G, 44-362 Rogów
Restauracja: +48 728 861 743 / Szkółka jeździecka: +48 795 270 624

 
 

Zadaj nam pytanie

maryhorseland kontakt

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania lub mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz.


Formularz kontaktowy