Restauracja u Kaczyny

SALA WESELNA
W MARY HORSE LAND

wesela i przyjęcia w maryhorseland

Sala „Weselna” to idealne miejsce na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego. Doskonale sprawdzi się także w przypadku innych imprez okolicznościowych, jak komunie, urodziny, imprezy integracyjne itp. Sala jest w pełni klimatyzowana, a nasz personel przygotowany do obsługi zarówno rodzinnych, jak i bardziej oficjalnych wydarzeń.

 

Galeria zdjęć

maryhorseland opinie

Jeśli do tej pory Państwa nie przekonaliśmy to zapewniamy, że zdjęcia pomogą w podjęciu ostatecznej decyzji. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii, gdzie znajdują się zdjęcia wnętrza sali oraz uwiecznione zostały dostępne u nas rozrywki, np. jazda bryczką.

maryhorseland facebook

Wygląda ciekawie? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości fotografii, choć jesteśmy przekonani, ze zdjęcia nigdy nie oddadzą w pełni uroku tego miejsca!

NASZE MENU
maryhorseland facebook

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej, ale w naszym menu znajdą Państwo także inne przysmaki.

 

OPINIE NASZYCH GOŚCI

maryhorseland opinie

Dziękuję Szefostwu za uswietnienie jubileuszu 60- ciu lat po ślubie moim rodzicom. Cudowny klimat jaki u Was panuje powoduje , że każda osoba czuję się wyjątkową.

/ Katarzyna /

Jak co roku od kilku lat rewelacyjnie,wszystkim moim gością się bardzo podobało..Jedzenie pyszne,atmosfera i obsługa rewelacja,wszystko na 5+.Polecam

/ Anna /

Doskonała organizacja, smaczne posiłki i przemiła obsługa. Świetne miejsce na zorganizowanie rodzinnej imprezy. Kiedy już nie chce się siedzieć za stołem jest gdzie pospacerować, a dzieci zachwycone zwierzętami w zoo!

/ Adam z Olzy /

Kontakt
maryhorseland facebook

Chcesz zarezerwować termin lub masz pytania? Przyjedź do nas lub zadzwoń:
KJ Mary Horse Land - ul. Leśna 14G, 44-362 Rogów
Tel.: +48 728 861 743

 
 

Zadaj nam pytanie

maryhorseland kontakt

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania lub mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz.


Formularz kontaktowy